Elhallgatott zene

Zenei legendák a budai színpadon+VIDEÓ

Kultúra
  • 2016.10.26. - 16:05

 A hatvanas-hetvenes évek elhallgattatott zenekarai ismét összeállnak egy este erejéig: Kex, Syrius, Deák Bill lép fel december 3-án a MOM-kultban.

 A hatvanas-hetvenes évek legendás beat- és rockzenekarai, a Kex és a Syrius december 3-án a MOMkultban az eredeti tagok közreműködésével tartanak koncertet.

A bulin a Kex, a Syrius, a Taurus, az Atlas, a Bajtala trió és a Liversing dalait hallhatjuk majd.

Az említett zenekarok számára a kádári időszak kultúrpolitikája nem tette lehetővé, hogy lemezt készítsenek. A decemberi koncert Kisfaludy András főszervező (a Kex dobosa) és Török Ádám (a Mini frontembere) együttműködésének köszönhetően jött létre.

A koncerten a már említett zenekarok mellett fellép Deák Bill Gyula, Túry Árpád, Homonnay Zsombor és Lakatos Béla is.  

Reklám