Családja, barátai és tisztelői vettek búcsút vasárnap Fejes Endre Kossuth- és József Attila-díjas írótól Budapesten, a XIII. kerületi, Dráva utcai kikötőben.

Az író hamvait egy hajóról a Dunába szórták. Búcsúbeszédében Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere (képünkön Törőcsik Marival) kiemelte: korszakos írót temetünk. A búcsúztatón Törőcsik Mari Kossuth-díjas színművész, E. Csorba Csilla, a Petőfi Irodalmi Múzeum főigazgatója, Szentmártoni János, a Magyar Írószövetség elnöke, és Koltai Lajos Kossuth-díjas rendező is megemlékezett az alkotóról.



