Szombaton délután elbúcsúztatták a magyar táncdal legendáját, Aradszky Lászlót a budapesti Szent István Bazilikában. A temetésen két zenésztársa és barátja, Koós János és Soltész Rezső mondott beszédet.

A szertartáson Aradszky László két zenésztársa és barátja, Koós János és Soltész Rezső mondott beszédet.
"Nem szégyellem, hosszú évtizedek után, elsírtam magam. Együtt jártunk ki a Fradi-meccsekre. Mindenki azt hitte, mi folyton zrikáltuk egymást, de ez csak a közönség előtt volt így. Nem búcsúzom el tőle, mert akit szeretek, attól nem búcsúzom el. Nagyon szerettük egymást. Laci pihenjél nyugodtan, ja, hogy el ne felejtsem, nemsokára találkozunk" - mondta Koós János.
Aradszky László október 8-án, életének 83. évében hunyt el.



