Dupla koncertet ad a MOM-ban a Budapest Bár

Kultúra
  • 2016.12.31. - 01:21

December 31-én 15 órakor és 19 órakor is koncertet ad a MOM Kulturális Központban a Budapest Bár. A népszerű együttes az ismert és kedvelt dalokat cigányzenei alapokon, dzsessz, pop, rock, klezmer és számos más műfajjal ötvözve értelmezi újra.

A zenekart Farkas Róbert alapította és vezeti, aki ezzel lendületet kívánt adni a kávéházi cigányzene műfajának. A zenekarvezető mellett az együttes tagja Farkas Mihály (cimbalom), Ökrös Károly (harmonika, zongora), Farkas Richárd (bőgő) és Kisvári Ferenc (dob), a közreműködő énekesek Behumi Dóri, Németh Juci, Rutkai Bori, Kiss Tibor, Frenk és Keleti András lesznek.
Reklám