Ma tartják az Ádámok és Évák ünnepe gálaestjét a Nemzeti Színházban: a magyar kultúra napjához kapcsolódva a színházba fővárosi és környékbeli diák színjátszók érkeznek, akik bemutatják munkájuk eredményét.
Ma tartják az Ádámok és Évák ünnepe gálaestjét a Nemzeti Színházban: a magyar kultúra napjához kapcsolódva a színházba fővárosi és környékbeli diák színjátszók érkeznek, akik bemutatják munkájuk eredményét.
Zajlanak a háttértárgyalások
