Debütált a Határon Túli Magyar Zenészek Szimfonikus Zenekara

Kultúra
  • 2017.08.23. - 02:26

A Pesti Vigadóban debütált hétfőn a Határon Túli Magyar Zenészek Szimfonikus Zenekara. A Magyar Művészeti Akadémia székházában rendezett est ötletgazdája Vashegyi György karmester.

Vigado
(Fotó: Ficsor Márton)

A Határon Túli Magyar Zenészek Szimfonikus Zenekara a hangversenyre állt össze. A zenekar létrejöttének célja, hogy együttesbe szervezze a Trianon által elszakított nemzetrészek zenészeit.

Reklám