Az Eagles of Death Metal akar elsőként újrafellépni a Bataclanban

„Alig várom, hogy újra ott énekeljek”

Kultúra
  • 2015.11.26. - 10:24

Az Eagles of Death Metal amerikai rockegyüttes akar elsőként fellépni, ha újra kinyit a párizsi Bataclan rendezvényközpont - mondta el Jesse Hughes, a zenekar énekese a Vice-nak adott interjújában.

eodm576
Reklám