A szombathelyi Weöres Sándor Színház Ványa bá című produkciója, Réthly Attila rendezése nyerte el a legjobb előadás díját a Thália Színházban megrendezett Vidéki Színházak Fesztiválján, amelyen Ullmann Mónika, Varga Zoltán, Hartai Petra mellett a kaposvári Csiky Gergely Színház színészei és a Zenthe Ferenc Színház is elismerést kapott.




