Dénes István karmester kapta a Lajtha László Alapítvány Kuratóriumának díját, míg a Magyar Rádió és a kuratórium Lajtha-díját Katona Márta, a Bartók Csatornaigazgatóság szerkesztő-műsorvezetője vehette át az idén Budapesten, a Magyar Rádió Márványtermében tartott keddi ünnepi koncert szünetében.




