A színpadokon még dübörög a nyár

Három izgalmas koncert várja a Track közönségét

Kultúra
  • 2016.09.06. - 16:15

Noha a tanév már megkezdődött, a Barba Negra Track színpada továbbra is várja a közönséget: a héten is igazán izgalmas nevek sorakoznak az egyik legérdekesebb szabadtéri koncerthelyszínen.

Szeptemberrel nem csak az iskolakezdés kerül előtérbe a napirend megtervezésekor, hanem az utolsó nagy szabadtéri, nyárzáró bulik is a budapesti éjszakában.

A Barba Negra heti koncertajánlójában olyan nevek kerültek, mint a 30 éves jubileumát ünneplő Ossian, az őrületes nyárzáró bulira készülő Ganxsta Zolee és a Kartel, és végül, de nem utolsó sorban az 5 éves Barba Negra születésnapján fellépő Kowalsky meg a Vega.

A fesztiválszezon végével a szórakozni vágyók figyelme ismét a főváros felé fordul, a budapesti szabadtéri klubok még egy utolsó nagy tánc erejéig mindent beleadnak, hogy méltóképpen zárhassuk a nyarat.

Nincs ez másként a Trackben sem, ahol szeptember 8-án Ganxsta Zolee és a Kartel egy nem mindennapi bulira csábít. A koncert címe: Nyárzáró őrület, ami azért sokat sejtet, hogy mire számíthatunk Döglégy Zoliéktól. Ráadásul ez lesz az az este, ahol először és egyúttal utoljára felcsendül élőben a Punnany Massif-fal közös daluk, a Való Világ.

A srácok amúgy éppen az új albumon dolgoznak, így még az is előfordulhat, hogy hallhatunk tőlük egy-egy vadonatúj szerzeményt is. Hamisítatlan gengszterrapre érdemes felkészülni.

Egy nappal később, szeptember 9-én maga a helyszín lesz az ünnepelt: az 5 éves Barba Negra Szülinap kihagyhatatlan éjszakának ígérkezik, annál is inkább, mert a sztárfellépő nem más, mint a Kowalsky meg a Vega lesz. A zenekar a júniusi lemezbemutató koncertjén is hatalmas bulit csapott, a közönséget egy percre sem hagyják pihenni. Ráadásképpen a szülinapi megabuli vendége lesz a Zanzibár zenekar is.

Szeptember 10-e nagy nap lesz minden Ossian-rajongó számára, hiszen a zenekar fennállásának 30 éves jubileumát ünnepli közönségével. Az augusztus 10-én megjelent, pár nap alatt máris aranylemezes albumról, a 30 év legszebb balladái is felcsendülnek, de nem maradnak el az Ossian-koncertek elmaradhatatlan lendületű, rock klasszikusai sem. A különleges este vendége lesz Kalapács József (Kalapács, Omen, Pokolgép)Szijártó Zsolt (Kárpátia, Omen, Akela, After Rain), és a Dalriada zenekar

Reklám