Majdnem teljessé vált a Sziget fellépőinek névsora, miután bejelentették, többek között a The Chemical Brothers, az Editors, Tinie Tempah, Laidback Luke, BØRNS és a Boy is tiszteletét teszi a Hajógyárin.
Új nevekkel egészül ki a Sziget fellépők névsora, elsőként a sorban - a „mínusz egyedik" nap nagyszínpados záró zenekaraként érkező - The Chemical Brothers, akik eddigi pályafutásuk során bezsebeltek 4 Grammy-díjat és felléptek a világ legnagyobb fesztiváljain.
Tavaly megjelent lemezéről is jó néhány dalt szólaltat meg a Sziget-lakóknak a new wave mozgalom egyik legkarakteresebb zenekara, az Editors.
Szintén a Nagyszínpadra érkezik a kétszeres Brit Awards és egyszeres Ivor Novello-díjas londoni rapper, Tinie Tempah. Ő az első rap előadó, akinek hat kislemeze is a brit lista első helyén debütált. Aztán ott van a most bejelentettek listáján – a Telekom Arénában - populáris és progresszív holland electro house mozgalom egyik legismertebb alakja, Laidback Luke. A BØRNS első alkalommal a Sziget A38 nagysátrában lesz látható Magyarországon, és a kellemes indie-s gitárpopban utazó Boy tavaly megjelent We Were Here című második nagylemezével érkezik első alkalommal a Szigetre, szintén az A38 színpadára.



