Lélegzetelállító örökség. Zsolnay-kandalló, csodálatosan megmunkált fakazetták, bútorzat, parketta, csillárok: a magyar iparművészet századfordulós remekeit láthatjuk augusztus óta a Budavári Palota Szent István-termében.
„A fiak kövessék az elődöket” – szól államalapító királyunk nyolcadik intelme. Gulyás Gergely kancelláriaminiszter és Fodor Gergely kormánybiztos ezt megfogadta. A terem történetileg hiteles rekonstruálása is ebben a szellemben történt.




