Meghalt Cameron Boyce, a 20 éves Disney-színész

Kultúra
  • 2019.07.07. - 18:29
Cikk borítókép
A 2010-es évek elején a Disney csatorna Jessie című sorozatában játszott, amely négy évadot ért meg a képernyőnAFP/ Robyn Beck

Elhunyt Cameron Boyce, a Jessie és az Utódok című tévésorozatok 20 éves sztárja.

A fiatal színészt, aki egy betegség miatt kezelés alatt állt, Los Angeles-i otthonában, álmában egy roham vitte el - közölte a család szóvivője szombaton. Halálának pontos okát nem hozták nyilvánosságra.

A Los Angeles-i Boyce 9 éves korában, 2008-ban debütált a Tükrök című horrorfilmben, majd 2010-ben a Nagyfiúk című vígjátékban is szerepelt, amelyben Adam Sandler egyik fiát alakította.

A 2010-es évek elején a Disney csatorna Jessie című sorozatában játszott, amely négy évadot ért meg a képernyőn. Ezt követően Carlost, Szörnyella de Frász fiát alakította az Utódok című szériában. 

A Disney csatorna szóvivője méltatta a fiatal sztár tehetségét, és kiemelte, hogy humanitárius munkájával ahhoz is hozzájárult, hogy jobbá tegye az emberek életét. 

Boyce, akinek több mint 9 millió követője van az Instagramon, legutóbb pénteken posztolt fotót magáról.

Reklám