A jogi kényszerpályára került intézmény nagy valószínűséggel az önkormányzat tulajdonában marad, megfelelő szakértelemmel bíró új ügyvezető hiányában pedig lehetőség szerint végelszámolással megszüntetik a színházat üzemeltető nonprofit gazdasági társaságot – mondta el tegnap Kocsis Máté, a VIII. kerület polgármestere, amikor Sára Botond Attila alpolgármesterrel közösen tájékoztatta a nyilvánosságot a Bárka Színház ügyében zajló folyamatokról. A hitelezői tartozások kiegyenlítését követően újjáalakítanák a céget.




