Újra együtt lép fel Nagy Feró és Waszlavik Gazember László

Közös produkcióra készül a nemzet csótánya és a rocksámán

Kultúra
  • 2015.01.19. - 16:42

Hosszú évek után újra együtt zenél Nagy Feró és Waszlavik Gazember László. A két előadó január 24-én szombaton a kőbányai Josefina Blues Bell rockkocsmában a Beatrice koncertjén lesz közösen a színpadon.

feró
Reklám