Hosszú évek után újra együtt zenél Nagy Feró és Waszlavik Gazember László. A két előadó január 24-én szombaton a kőbányai Josefina Blues Bell rockkocsmában a Beatrice koncertjén lesz közösen a színpadon.

Közös produkcióra készül a nemzet csótánya és a rocksámán
Hosszú évek után újra együtt zenél Nagy Feró és Waszlavik Gazember László. A két előadó január 24-én szombaton a kőbányai Josefina Blues Bell rockkocsmában a Beatrice koncertjén lesz közösen a színpadon.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják