Törőcsik Mari kapta meg idén a Kölcsey Társaság által alapított emlékplakettet. A díjat a magyar művésztársadalom azon tagjai kaphatják, akik nagyban hozzájárulnak a kultúra gazdagításához.

A színművész betegsége miatt telefonon köszönte meg a díjat
Törőcsik Mari kapta meg idén a Kölcsey Társaság által alapított emlékplakettet. A díjat a magyar művésztársadalom azon tagjai kaphatják, akik nagyban hozzájárulnak a kultúra gazdagításához.

