A büntetés-végrehajtási intézményekben is megünneplik a karácsonyt, mindenhol állítanak karácsonyfát, többnyire műsorral és bejglivel is készülnek.
A börtönökben is ünnep a karácsony
A büntetés-végrehajtási intézményekben is megünneplik a karácsonyt, mindenhol állítanak karácsonyfát, többnyire műsorral és bejglivel is készülnek.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
