Püspökké szentelték Snell György atyát

A főpapok Krisztus személyében végzik szolgálatukat

Kultúra
  • 2014.12.06. - 16:30

A budapesti Szent István-bazilika plébánosát, Snell Györgyöt szombaton Budapesten püspökké szentelték. A szertartást vezető Erdő Péter bíboros, Esztergom-budapesti érsek prédikációjában arról beszélt, hogy Krisztus maga akar az apostolok és utódaik személyében a hívő közösség élén állni, hirdetni Isten uralmának örömhírét és meggyógyítani az embereket.

1 / 2
Schnell atya püspökké szentelése 1 576
Reklám