Átadták a zeneművészeti Junior Prima Díjakat

Tíz elismerést osztottak ki

Kultúra
  • 2014.12.01. - 12:46

Átadták az idei zeneművészeti Junior Prima Díjakat hétfőn a Zeneakadémián, a zsűri ezúttal is tíz elismerést osztott ki.

zeneijunior
Fotó: MTI/Soós Lajos 
Idén Bán Máté fuvolaművész, Celeng Mária énekesnő, Devich Gergely gordonkaművész, Elmauer János trombitaművész, Farkas Mira hárfaművész, Fejérvári Zoltán zongoraművész, Fonay Tibor dzsessz-basszusgitáros, Környei Miklós gitárművész, Pusker Júlia hegedűművész és Váradi László zongoraművész részesült az elismerésben.

A fiatal tehetségeket a zeneművészeti Junior Prima Díj társalapítója, az MVM Magyar Villamos Művek Zrt. elnök-vezérigazgatója, Baji Csaba és Vigh Andrea, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem rektora, a zsűri elnöke méltatta a Zeneakadémia Solti-termében megrendezett ünnepélyes díjátadón.

Reklám