Jövőre újra lesz Hegyalja Fesztivál

A rendezvény szervezését új stáb veheti át

Kultúra
  • 2014.11.28. - 14:05

Egy év kihagyás után 2015 júliusában újra megrendezik a tokaji Hegyalja Fesztivált.

Visszatér jövőre a tokaji Hegyalja Fesztivál, melynek szervezői tavaly karácsonykor még ingyenesnek hirdették, majd több hónapos hallgatást követően végül lefújták a 2014-es eseményt. A hegyalja.info értesülései szerint a fesztivál szervezését új stáb venné át, az újjászervezés során pedig a névváltoztatás ötletét is tárgyalják majd.

A tokaji önkormányzat részéről Posta György polgármester úgy nyilatkozott, a leendő, megfelelő anyagi háttérrel rendelkező szervezők már felvették a kapcsolatot a fesztiváltnak otthont adó területet bérbeadó Rakamazzal és már nagy erőkkel zajlanak a fesztivál előkészületei.

Forrás: HVG

Reklám