Az Illéssel debütál az új győri aréna

Itt rendezik az Abba-showt, és az arénában lép fel Thomas Anders is

Kultúra
  • 2014.11.28. - 10:20

Az Illés együttes fennállásának ötvenéves jubileumi fellépésével debütál koncerthelyszínként december 19-én a hónap közepén felavatott győri aréna; a városháza sajtófőnökének közlése szerint számos nagy produkció érkezik a multifunkcionális csarnokba a következő hónapokban.

Domanyik Eszter pénteken elmondta: az önkormányzat célja, hogy a nagy sportesemények mellett koncertekkel és konferenciákkal is megtöltsék az Audi Aréna Győrt. Hangsúlyozta: a csarnok nagyon rugalmasan alakítható speciális rendezői igényekhez, hiszen egyetlen nap alatt átrendezhető a terem. 

illés
Forrás: MTI
Reklám