Kezdetét vette a 21. Országos Diákfilmszemle csütörtökön, amelyen a versenyre nevezett mind a 105 filmet levetítik, a legjobbakat a fesztivál zárónapján, augusztus 31-én díjátadó keretében jutalmazzák.
Idén a zsűri tagjai mindennap a program után értékelik az aznap látott filmeket, konzultációt tartanak a közönség, az alkotók és az érdeklődők részvételével a fesztivál helyszínén, a fővárosi Aranytíz Kultúrházban - közölték a szervezők az MTI-vel.




