Kósa Lajos cáfolja, hogy nem tettek semmit a Munkácsy-trilógia egyben tartásáért és a helyi politikusok összefogását sürgeti az ügyben.

"Politikai hangulatkeltés helyett összefogás kell" - mondta a debreceni polgármester
Kósa Lajos cáfolja, hogy nem tettek semmit a Munkácsy-trilógia egyben tartásáért és a helyi politikusok összefogását sürgeti az ügyben.

