Washingtonban elbúcsúztatták a néhai George H.W. Bush elnököt

A gyászszertartáson Magyarországot Hende Csaba, az Országgyűlés alelnöke és Szabó László nagykövet képviselte

Külföld
  • 2018.12.05. - 20:27

A washingtoni katedrálisban szerdán elbúcsúztatták a néhai George H.W. Busht,  az Egyesült Államok 41. elnökét. A gyászszertartáson Magyarországot Hende Csaba, az Országgyűlés alelnöke, volt honvédelmi miniszter és Szabó László, Magyarország washingtoni nagykövete képviselte. 

bush temetés
Reklám