Újra nagykövetségi szinten USA és Kuba kapcsolata

Ötven év telt el diplomáciai kapcsolatok leminősítése óta

Külföld
  • 2015.07.20. - 09:51

Bő fél évszázad után vasárnap éjféltől ismét nagyköveti szintre emelkedtek a diplomáciai kapcsolatok az Egyesült Államok és Kuba között.

kubausa576
Reklám