Többen meghaltak a kairói kopt katedrális közelében történt robbanásban

Orbán Viktor táviratban fejezte ki részvétét - Még senki sem vállalt felelősséget

Külföld
  • 2016.12.11. - 11:18

Pokolgép robbant a kairói kopt keresztény székesegyház közelében vasárnap, huszonöten életüket vesztették és 49-en megsebesültek - jelentette az egyiptomi állami televízió. Orbán Viktor táviratban fejezte ki részvétét.

kairói kopt templom-reuters576x356
"Részvétünket nyilvánítjuk az áldozatok hozzátartozóinak, a sebesülteknek mielőbbi felépülést kívánunk" - olvasható a közleményben.  

 

Reklám