Többen meghaltak Mexikóban a benzinár elleni tüntetéseken

Százakat tartóztattak le

Külföld
  • 2017.01.07. - 09:48

Hatan meghaltak Mexikóban az üzemanyag árának jelentős emelkedése miatt tartott tüntetéseken, ezerötszáz embert pedig őrizetbe vettek - derül ki a helyi hatóságok közléseiből. Az immár egy hete tartó heves megmozdulások a tervek szerint a hétvégén is folytatódnak. 

mexikó_tüntetés576
Reklám