Terrorcselekmény miatt zuhant le az utasszállító - jelentették az oroszok

Egyiptomnak nincsenek a szerencsétlenség okaira utaló bizonyítékai

Külföld
  • 2015.11.17. - 09:36

Terrorcselekmény okozta a Sínai-félszigeten október végén lezuhant orosz utasszállító katasztrófáját. Erről Alekszandr Bortnyikov, a belbiztonsági és kémelhárítási feladatokat ellátó Szövetségi Biztonsági Szolgálat (FSZB) elnöke tájékoztatta Vlagyimir Putyin orosz államfőt. Moszkva bejelentette: ötvenmillió dollárt fizet azoknak, akik hasznos infromációval tudnak szolgálni a terrorcselekményt elkövetőkről. A Reuters szerint az egyiptomi hatóságok két repülőtéri dolgozót gyanúsítanak.

orosz gép
Forrá: MTI, RT
 

Terrorcselekmény miatt zuhant le az utasszállító - jelentették az oroszokÖtvenmillió dollárt fizet Moszkva az elkövető...

Szerző: Magyar Hírlap2015. november 17.
Reklám