Hibának nevezte Hoszein az iráni külügyminiszter-helyettes, hogy az Öböl menti Együttműködési Tanács (GCC) szerdán terrorszervezetnek nyilvánította a Hezbollah elnevezésű libanoni radikális síita csoportosulást.

Irán szerint a döntés aláássa a térség stabilitását
Hibának nevezte Hoszein az iráni külügyminiszter-helyettes, hogy az Öböl menti Együttműködési Tanács (GCC) szerdán terrorszervezetnek nyilvánította a Hezbollah elnevezésű libanoni radikális síita csoportosulást.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében