Magyarország és Stájerország között számos területen szoros a kapcsolat - mondta Gulyás Gergely, az Országgyűlés alelnöke szerdán Budapesten, miután megbeszélést folytatott Hermann Schützenhöferrel, Stájerország tartományfőnökével.

Gulyás Gergely a tartomány vezetőjével folytatott megbeszélésén kiemelte: a régióban sok magyar él
Magyarország és Stájerország között számos területen szoros a kapcsolat - mondta Gulyás Gergely, az Országgyűlés alelnöke szerdán Budapesten, miután megbeszélést folytatott Hermann Schützenhöferrel, Stájerország tartományfőnökével.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
