Nagy-Britannia az egyik legfontosabb szövetségese Magyarországnak - mondta Szijjártó Péte pénteken Budapesten, miután brit kollégájával tárgyalt. A külgazdasági és külügyminiszter arról is beszélt, hogy a migrációpolitikáról és az ENSZ migrációs csomagjáról folytatott vitákban a magyar emberek biztonsága a legfontosabb.




