Lerohantak egy stratégiailag fontos körzetet a tálibok a dél-afganisztáni Hilmend tartományban - közölte Mohammed Dzsan Raszúljar, a terület kormányzó-helyettese hétfőn.

Az afgán hadsereg létesítményei nem kerültek az iszlamisták kezére
Lerohantak egy stratégiailag fontos körzetet a tálibok a dél-afganisztáni Hilmend tartományban - közölte Mohammed Dzsan Raszúljar, a terület kormányzó-helyettese hétfőn.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul