A magyarok megfizették a szabadságuk árát, ezt a szabadságot pedig meg akarják védeni és tartani - mondta Simicskó István honvédelmi miniszter a bécsi magyar nagykövetségen tartott 1956-os megemlékezésen pénteken.

A honvédelmi miniszter Bécsben emlékezett 1956-ra
A magyarok megfizették a szabadságuk árát, ezt a szabadságot pedig meg akarják védeni és tartani - mondta Simicskó István honvédelmi miniszter a bécsi magyar nagykövetségen tartott 1956-os megemlékezésen pénteken.

