Autóba rejtett pokolgép robbant Ankara belvárosában, helyszíni beszámolók szerint huszonheten meghaltak, hetvenöten pedig megsérültek.

Tavaly október óta ez a harmadik jelentős merénylet, amelyet Ankarában követnek el. Múlt hónapban színtén a kurd milícia robbantott a török fővárosban, a támadásnak huszonnyolc halálos áldozata volt. Ezt megelőzően, tavaly októberben kettős öngyilkos-merényletet követtek el Ankarában, amely több mint száz ember életét oltotta ki.
Forrás: Reuters, MTI



