Rangos lengyel kitüntetésben részesült Balog Zoltán

A miniszter a "a magyar-lengyel kapcsolatok elmélyítésében szerzett elévülhetetlen érdemeiért" a Lengyel Köztársasági Érdemrend parancsnoki keresztjét vehette át

Külföld
  • 2018.03.28. - 21:53

Andrzej Duda lengyel államfő a Lengyel Köztársasági Érdemrend parancsnoki keresztjével tüntette ki "a magyar-lengyel kapcsolatok elmélyítésében szerzett elévülhetetlen érdemeiért" Balog Zoltánt, az emberi erőforrások miniszterét. A kitüntetést szerdán este Elzbieta Rafalska lengyel család-, munkaügyi és társadalompolitikáért felelős miniszter adta át a budapesti Lengyel Nagykövetségen.

balog lengyel kitüntetés
Reklám