Nem volt szervezője a pénteken kezdődött romániai tüntetéseknek, az összegyűlteknek semmilyen engedélyük nem volt, azért senkit nem lehetne felelősségre vonni - mondta Pászkán Zsolt, Románia szakértő vasárnap az M1 aktuális csatornán.

Az összegyűltek semmilyen engedéllyel nem rendelkeztek - mutatott rá a szakértő
Nem volt szervezője a pénteken kezdődött romániai tüntetéseknek, az összegyűlteknek semmilyen engedélyük nem volt, azért senkit nem lehetne felelősségre vonni - mondta Pászkán Zsolt, Románia szakértő vasárnap az M1 aktuális csatornán.

