Pakisztáni merénylet: Ötezer embert vettek őrizetbe

Többségüket már elengedték

Külföld
  • 2016.03.29. - 15:04

Több mint ötezer embert vettek őrizetbe a pakisztáni hatóságok a húsvétvasárnap Lahorban elkövetett pokolgépes merényletet követően - közölte kedden egy pakisztáni tartományi miniszter, hozzátéve, hogy a többségüket időközben szabadon bocsátották.

Pakisztán 20160329
Reklám