Őrizetbe vettek egy férfit hétfő reggel a Buckingham-palotával szembeni sugárúton, London központjában, miután megállították teherautóját - közölte a rendőrség, de nem sokkal később már arról számolt be egy szóvivő, hogy a riadónak vége, a járművet már nem tekintik gyanúsnak.
Miután a férfit őrizetbe vették, kordon húztak a palota köré, amely II. Erzsébet angol királynő rezidenciája. A 30-as éveiben járó férfit a közrend megsértésének gyanújával vették őrizetbe egy rövid időre. Fehér furgonját átvizsgálták, ezután nyilvánították nem gyanúsnak a járművet.



