A magyar miniszterelnök fogadta a Magyarországon tartózkodó amerikai külügyminisztert.
Orbán Viktor vendégét hivatalában, a Karmelita kolostorban fogadta, ahogyan arról a közösségi médiában közzétett fotó is tanúskodik
A kormányfő a Várban látta vendégül az amerikai külügyért
A magyar miniszterelnök fogadta a Magyarországon tartózkodó amerikai külügyminisztert.
Orbán Viktor vendégét hivatalában, a Karmelita kolostorban fogadta, ahogyan arról a közösségi médiában közzétett fotó is tanúskodik
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
