Orbán Viktor Szófiába utazott

A miniszterelnök részt vesz a Kína-Közép-Kelet-Európa (KKE) együttműködés soron következő csúcstalálkozóján

Külföld
  • 2018.07.05. - 18:43

Berlinből Szófiába érkezett Orbán Viktor miniszterelnök, ahol részt vesz a Kína-Közép-Kelet-Európa (KKE) együttműködés soron következő csúcstalálkozóján - tájékoztatott Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke csütörtök este.

Kétnapos bulgáriai programja során Orbán Viktor kétoldalú megbeszélést folytat Li Ko-csiang kínai miniszterelnökkel, valamint tárgyal a Bank of China vezetésével is - mondta a sajtófőnök.

Reklám