Nógrádi György: Sokat javult Oroszország és Németország viszonya

A szakértő szerint a találkozót Trumppal szemben szervezték meg

Külföld
  • 2018.08.19. - 09:24

Sokkal jobb Oroszország és Németország viszonya, mint néhány hónapja volt - mondta Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő.

A szakértő Angela Merkel német kancellár és Vlagyimir Putyin orosz elnök szombati találkozójával kapcsolatban az M1 aktuális csatornán vasárnap elmondta, az utóbbi hónapokban ez volt a második egyeztetés a két vezető között. 
Hozzátette, a mostani találkozó "egyfajta" bírálata volt az Egyesült Államok politikájának. 
"Mondjuk ki az igazat, hogy Trumppal szembe csinálták ezt a csúcstalálkozót" - fogalmazott.

Reklám