Eredmény nélkül értek véget szombaton a magas szintű tárgyalások Dél- és Észak-Korea képviselői között.

Nem sikerült megállapodni a tárgyalások folytatásáról sem
Eredmény nélkül értek véget szombaton a magas szintű tárgyalások Dél- és Észak-Korea képviselői között.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
