Milicisták megszálltak egy szövetségi épületet Oregonban

Két farmer bebörtönzése ellen tiltakoznak

Külföld
  • 2016.01.03. - 19:20

Fegyveresek egy csoportja tart uralmában egy vadvédelmi központot az Egyesült Államok északnyugati részén fekvő Oregon szövetségi államban, tiltakozásul két farmer bebörtönzése miatt. Egyelőre békés a helyzet, a hatóság mindenkit arra szólít, hogy kerüljék a környéket 

oregon nagy
Reklám