Menekülteket telepítenének a magyar-szlovák határra

Megszületett az osztrák-szlovák megállapodás, Bajorország gyorsítja az eljárásokat

Külföld
  • 2015.07.21. - 14:28

Szlovákia és Ausztria belügyminiszterei kedden Bécsben aláírták azt az államközi megállapodást, amelynek értelmében Szlovákiában helyeznek el ötszáz, eddig Ausztriában tartózkodó bevándorlót. A bősiek tiltakoznak, Mindeközben Bajorország gyorsítaná a kérelmek elbírálását és a kitoloncolásokat.

Reklám