Malajzia és Kuba előrelépett az amerikai emberkereskedelem-jelentésben

Magyarország forrás-, tranzit- és célországa is

Külföld
  • 2015.07.28. - 08:39

Malajzia és Kuba is kikerült a legrosszabb, hármas kategóriából az amerikai külügyminisztérium 2014-re vonatkozó éves emberkereskedelem-jelentésében, amiben a döntés bírálói politikai indítékot gyanítanak. A washingtoni diplomáciai visszautasította a vádakat.

emberkeskedelem576
Reklám