Magyarország szorgalmazza az unió keleti bővítését

Moldovában tárgyal Kövér László

Külföld
  • 2016.09.21. - 19:59

A Moldovai Köztársaságban kezdett hivatalos látogatást szerdán Kövér László, az Országgyűlés elnöke, és a hagyományosan jó kapcsolatok megerősítéséről tárgyalt többek között Nicolae Timofti köztársasági elnökkel és Andrian Candu parlamenti elnökkel.

kövér_timofti576
Reklám