A Moldovai Köztársaságban kezdett hivatalos látogatást szerdán Kövér László, az Országgyűlés elnöke, és a hagyományosan jó kapcsolatok megerősítéséről tárgyalt többek között Nicolae Timofti köztársasági elnökkel és Andrian Candu parlamenti elnökkel.

Moldovában tárgyal Kövér László
A Moldovai Köztársaságban kezdett hivatalos látogatást szerdán Kövér László, az Országgyűlés elnöke, és a hagyományosan jó kapcsolatok megerősítéséről tárgyalt többek között Nicolae Timofti köztársasági elnökkel és Andrian Candu parlamenti elnökkel.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
