Macron: Sikerült előrelépnünk a vámtarifák ügyében

A francia elnök szerint számos félreértést tisztáztak Donald Trumppal a G7-csúcson

Külföld
  • 2018.06.09. - 10:00

Emmanuel Macron francia államfő üdvözölte pénteken az amerikai vámtarifákról szóló, Donald Trump amerikai elnökkel folytatott kétoldalú megbeszélésen elért előrelépést a világ hét legfejlettebb ipari országának (G7) csúcstalálkozóján a kanadai La Malbaie-ben.

trump macron
Reklám