Lövöldözés volt csütörtökön a dél-afganisztáni Kandahár tartomány kormányzójának hivatalában, ahol kicsivel korábban Scott Miller, az amerikai- és a NATO-erők afganisztáni parancsnoka tárgyalt - mondták el szemtanúk.
A lövöldözésben megsebesült Abdul Razek tartomány rendőrfőnök - közölte egyik bizalmasa.
Egy NATO-szóvivő szerint Millert nem érte találat, de két amerikai katona megsebesült.



