Kijev kivonta a könnyűfegyvereket az ütközőövezetből

A térségben továbbra sincs nyugalom

Külföld
  • 2015.11.08. - 10:31

A kelet-ukrajnai lázadók után néhány nappal Kijev is bejelentette szombaton, hogy a hadsereg befejezte a könnyűfegyverek kivonását a tervezett ütközőövezetből. Ennek ellenére nincs nyugalom a térségben: az érvényben lévő fegyverszünet dacára az utóbbi napokban szórványosan voltak összeütközések, sőt, ezek egyre erőteljesebbek lettek.

Ukrán katonák 20150218
Reklám