Borzalmasnak nevezte az ügyében hozott ítéletet szerdán Radovan Karadzic volt boszniai szerb elnök, akit március végén negyvenéves börtönbüntetésre ítélt az egykori Jugoszlávia területén elkövetett háborús bűnöket vizsgáló Nemzetközi Törvényszék.

Újfent ártatlannak vallotta magát a volt elnök
Borzalmasnak nevezte az ügyében hozott ítéletet szerdán Radovan Karadzic volt boszniai szerb elnök, akit március végén negyvenéves börtönbüntetésre ítélt az egykori Jugoszlávia területén elkövetett háborús bűnöket vizsgáló Nemzetközi Törvényszék.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében